Spam-Zone

Free discussions between our members.
IngeruDrogat

Re: Spam-Zone

Post by IngeruDrogat » Mon Jan 08, 2018 3:58 pm

Mama mai exista mevid. Mai e si murtceps?

Walkerrr

Post by Walkerrr » Mon Jan 08, 2018 4:07 pm

Nu , si-a luat ban perma de la hades , vechiul fondator al dr-ului . Nu stiu daca a jucat pe celelalte servere , dar nu s-a mai atins de mevid de atunci.

Xempa

Post by Xempa » Mon Jan 08, 2018 4:56 pm

Pai grabestete sa faci ala pentru gunroom ca ma doare gura sa le explic puslamalelor de 10-15-18 ani ca este strict interzis. Abia am venit de la munca de 24 de ore, am zis sa ma relaxez si eu la un cs . Toata ziua am dat mute . Plis halp me !!!. Plus happy daca tot a venit cu harti noi sa le selectecteze pe cele cu gunroom si nu cu arme random. Devenisem confuz pe o harta care nu o gasesc la " MAP LIST " pe forum , si nu ii stiu numele sorry, daca trebuia sa le interzic sa campeze sau nu , ma refer la harta cu DISCO, cand ajungi la awp te teleporteaza undeva sus, se pune ca si gunroom ? Daca aveti nevoie de pareri in privinta serverului ma puteti intreba.

Xempa

Post by Xempa » Wed Jan 10, 2018 12:21 pm

Serverul de surf nu are protectie ? il tot inchide un copil infect STEAM_1:0:218246534 ban permanent aici va rog.

OldSchool
Site Admin

Post by OldSchool » Sat Jan 13, 2018 11:52 am

Nimic nu e în carne și oase, totul stă in pixeli si taste
Babilonul va fi salvat de Google Translate!
Call me whatever you want...still looking up to me!
Steam: http://steamcommunity.com/id/oldschoolmevid

Ilusion
Site Admin

Post by Ilusion » Sat Jan 13, 2018 12:32 pm

Xempa wrote:
Mon Jan 08, 2018 4:56 pm
Pai grabestete sa faci ala pentru gunroom ca ma doare gura sa le explic puslamalelor de 10-15-18 ani ca este strict interzis. Abia am venit de la munca de 24 de ore, am zis sa ma relaxez si eu la un cs . Toata ziua am dat mute . Plis halp me !!!. Plus happy daca tot a venit cu harti noi sa le selectecteze pe cele cu gunroom si nu cu arme random. Devenisem confuz pe o harta care nu o gasesc la " MAP LIST " pe forum , si nu ii stiu numele sorry, daca trebuia sa le interzic sa campeze sau nu , ma refer la harta cu DISCO, cand ajungi la awp te teleporteaza undeva sus, se pune ca si gunroom ? Daca aveti nevoie de pareri in privinta serverului ma puteti intreba.
gunroom, gunzone = o camera unde sunt arme si jucatorii nu pot ucide din exterior pe cei ce sunt in camera. nu e voie campatul in gunroom, e voie sa te duci, sa omori si sa pleci.

why? mythologize

Post by why? mythologize » Sat Jan 13, 2018 7:42 pm

Ilusion wrote:
Sat Jan 13, 2018 12:32 pm
Xempa wrote:
Mon Jan 08, 2018 4:56 pm
gunroom, gunzone = o camera unde sunt arme si jucatorii nu pot ucide din exterior pe cei ce sunt in camera. nu e voie campatul in gunroom, e voie sa te duci, sa omori si sa pleci.
Pai daca cineva ma omoara, da respawn si dupa mergem amandoi in gunroom(din nou) si ma omoara(din nou) eu de unde sa stiu daca sa-i dau slay sau nu? :?
sad

Noire

Post by Noire » Fri Jan 19, 2018 9:28 pm

Atata timp cat nu campeaza este okay. Daca campeaza ( ramane acolo ), aplici regulamentul. Daca foloseste !respawn sau moare in spawn si se intoarce acolo nu e problema, atata timp cat nu ramane acolo ascuns si asteapta. (camp)
                                                                           Image             
                                                                           Regulament Server

why? mythologize

Post by why? mythologize » Tue Feb 06, 2018 8:56 pm

Pai eu incerc sa spun ca: daca ma omoara si imediat dupa da respawn si ajunge din nou in gunroom inaintea mea fara sa stiu eu. Dupa zice ca-i dau slay a prost, face reclamatie si aia e. =))
sad

iNCERT.

Post by iNCERT. » Sun Feb 11, 2018 8:27 am

Știți de ce îmi e dor? De un jb pe 1.6, cu server-ul ăla comunitatea evoluase foarte mult părerea mea.

Post Reply