Cerere Admin [Smart]

Moderators: Xempa, IronCross

Locked
Smart

Cerere Admin [Smart]

Post by Smart » Tue Nov 13, 2018 1:14 am

Nick: Smart
Steam (de forma STEAM_): STEAM_1:0:175527393
Ore (screenshoot utilizand comanda !time): Image https://imgur.com/MIqRvIQ
Varsta: 23 ani

Cu ocazia asta as dori sa vin cu unele propuneri. Parerea mea este ca ar trebui (RE)facut un nou regulament, mult mai amplu. Mult mai multa promovare iar in privinta adminilor prezenti, sa gandeasca mai matur (unii, nu ii bag pe toti in aceeasi oala). Zic lucrurile astea deoarece in ultima perioada este putin "haos" daca pot spune asa. Sunt unii admini care dau ban pentru abuzul de BUG-uri iar altii care nu ii intereseaza (de asta am specificat mai sus de refacut un nou regulament mult mai amplu). Parerea mea este ca persoanele care utilizeaza diferite coduri sa fie pedepsiti pe masura, am prins chiar eu 3 oameni ce utilizau silent aim, iar adminii ziceau ca nu, ca ei ii cunosc pe aia si nu isi pun ei silent aim, pana au intrat si ei spec si au vazut ca am dreptate. Atat am avut de spus. Sper sa fie luat in considerare. Mult spor, si o comunitate cat mai mare ! :hmmm:

greg

Post by greg » Tue Nov 13, 2018 9:19 am

orele alea le ai facut afk in tr o seara sau?

Smart

Post by Smart » Tue Nov 13, 2018 11:25 am

greg wrote:
Tue Nov 13, 2018 9:19 am
orele alea le ai facut afk in tr o seara sau?
De ce as face chestia asta. Am o intrebare logica. Tu cand iti cumperi un joc, stai cu el deschis dar nu te joci? Parerea mea este ca nu ai de ce sa faci asta. Adica nu gasesc logica de a sta afk doar pentru a putea face o cerere de admin. Orele alea le-am facut in cateva zile de jucat, si pot spune ca este un server chiar distractiv (exceptand unele "gauri" , iar cand zic "gauri" ma refer la unii playeri mai activi vulgar :hehe: , dar nu este o problema asta, adica sa fim seriosi, cei ca ei sunt pe orice server.) .

StefaNNN

Post by StefaNNN » Tue Nov 13, 2018 2:05 pm

Nu stiu daca mai conteaza parerea mea, dar stiu foarte bine ca nu ai un limbaj adecvat .. A fost un moment in care te-am avertizat pe server cu privire la limbaj si m-ai injurat .. nu ai un comportament demn cu toate ca ai 23 de ani. Din partea mea ai un Contra!
Image

Smart

Post by Smart » Tue Nov 13, 2018 2:51 pm

StefaNNN wrote:
Tue Nov 13, 2018 2:05 pm
Nu stiu daca mai conteaza parerea mea, dar stiu foarte bine ca nu ai un limbaj adecvat .. A fost un moment in care te-am avertizat pe server cu privire la limbaj si m-ai injurat .. nu ai un comportament demn cu toate ca ai 23 de ani. Din partea mea ai un Contra!
Apreciez parerea ta (daca a fost sincera), ceea ce nu apreciez este ca nu specifici tot adevarul. Tot adevarul insemnand ca si tu ai inceput sa injuri si aveai un player preferat (daca pot spune asa). Adica odata ce esti admin, inseamna ca trebuie sa iti respecti atributiile. In acea zi doar mie mi-ai dat GAG(specificand dupa intrebarea mea "Cat dureaza GAG-ul" raspunsul tau a fost "Toata viata!") iar celuilalt player nimic cu toate ca el incepuse toata cearta si injuriile adresate mie si familiei mele, ba chiar radeai cu el. Parerea mea este ca nu are rost sa vorbim despre comportament demn odata ce te dai ranit. De aceea parerea mea este ca unii admini trebuie re-evaluati.Sunt constient ca deja raspunsul ADMINISTRATORULUI va fi RESPINS, dar doresc ca pe viitor sa tina cont de ce am scris aici, fiindca nu e nici unul sfant pe server, singurul ok de pe server e Noire (Parerea mea). Pace !

Nebunu

Post by Nebunu » Tue Nov 13, 2018 3:15 pm

PRO din partea mea chiar daca nu am admin sau helper.Este foarte activ, l-am vazut atat la 10 dimineata cat si la 3 seara si e de treaba, nu stiu ce aveti voi cu el..........
Image

Smart

Post by Smart » Tue Nov 13, 2018 3:17 pm

Nebunu wrote:
Tue Nov 13, 2018 3:15 pm
PRO din partea mea chiar daca nu am admin sau helper.Este foarte activ, l-am vazut atat la 10 dimineata cat si la 3 seara si e de treaba, nu stiu ce aveti voi cu el..........
Multumesc foarte mult pentru parerea ta, dar deja voi stii raspunsul. O zi faina sa ai, si spor la surf !

MoneyMaker

Post by MoneyMaker » Tue Nov 13, 2018 3:21 pm

PRO il vad foarte des :what:

VadimTudor

Post by VadimTudor » Tue Nov 13, 2018 3:24 pm

Pro, m-a ajutat sa imi pun bind in consola cu respawn (SM_RESPAWN) fiindca nu imi mergea cu say !respawn

Smart

Post by Smart » Tue Nov 13, 2018 3:24 pm

MoneyMaker wrote:
Tue Nov 13, 2018 3:21 pm
PRO il vad foarte des :what:
Multumesc foarte mult

Locked