Cerere Unban

Nick:LIDL SRG
STEAM ID:STEAM_0:1:432048158
SCREENSHOT:https://steamcommunity.com/id/GFGSDGDGSFSA/screenshots/
Ma Cheama Eric In Viata Reala Nu stiu de ce mi s-a pus numele edy! Recunosc l am injurat pe El Ramos dar imi cer scuze
Intru cu mai multe conturi pentru ca nu vreau sa astept si cand am intrat pe celalalte nu am injurat imi place prea mult serverul si el ramos imi pare tare rau scuze recunosc ca te am injurat de nervi ca omu se mai enrveaza dar te am mai injurat dupa?

Re: Cerere Unban

ElRemos wrote:
Sat May 23, 2020 11:21 pm
Contra
Nu ai voie sa ii dai ban daca a zis da te n pl lui stii cim zic daca afla ilusion iti scoate gradul tau si deabea astept sa intre ca esti cam enervant ai ti ai mai luat si tu ban de ogramada de ori vezi ca fara gradu ala nu esti nimic

Mai da 3 conturi false si mai raspunde la cereri si cu alea, te rog frumos, chiar ne distram citind.

ElRemos wrote:
Sat May 23, 2020 11:42 pm
Mai da 3 conturi false si mai raspunde la cereri si cu alea, te rog frumos, chiar ne distram citind.
Eram de pe contul de pe telefon a lui fratimiu

ElRemos wrote:
Sat May 23, 2020 11:55 pm
Mi-ai dat pro cu un cont, imi dai si cu celalalte?
Ba eu te respect daca vrei imi dai conta daca nu pro te respect iti faci treaba nu creau cearta

Ce-ai copile, mai ai oleaca si plangi pe bune. Mai faci multe conturi pe forum? Banul ramane. Daca vrei sa intrii, intrii cu alt cont si nu vorbesti deloc.