Re: Propuneri

iFeel wrote:
Sun Feb 28, 2021 4:46 pm
untrusted. wrote:
Sun Feb 28, 2021 4:07 pm
Propun ca, daca dai free(nu dai capcane pentru ca nu este comanda) sa nu poti sa primesti old, adica daca dai free cine se duce la capcane si face free kill are ban/slay pentru ca deja unii termina mapele fiind free si dau old in nesimtire ca sa isi bata joc de tero. Stiu ca fiecare alege ce vrea insa deja unii intrec limita.
Este deathrun, nu bhop- free-ul ar trebui folosit cât mai puțin, deci cel puțin eu văd inutilă propunerea și absurdă.
Pe mine nu ma deranjeaza daca imi iau old dar ii vad pe cei din jur care se simt deranjati si cred ca si eu daca as fi in situatia lor m-as simti asa ca am vrut sa "vorbesc in numele altora" daca ma pot exprima astfel.

untrusted. wrote:
Sun Feb 28, 2021 4:59 pm
iFeel wrote:
Sun Feb 28, 2021 4:46 pm
untrusted. wrote:
Sun Feb 28, 2021 4:07 pm
Propun ca, daca dai free(nu dai capcane pentru ca nu este comanda) sa nu poti sa primesti old, adica daca dai free cine se duce la capcane si face free kill are ban/slay pentru ca deja unii termina mapele fiind free si dau old in nesimtire ca sa isi bata joc de tero. Stiu ca fiecare alege ce vrea insa deja unii intrec limita.
Este deathrun, nu bhop- free-ul ar trebui folosit cât mai puțin, deci cel puțin eu văd inutilă propunerea și absurdă.
Pe mine nu ma deranjeaza daca imi iau old dar ii vad pe cei din jur care se simt deranjati si cred ca si eu daca as fi in situatia lor m-as simti asa ca am vrut sa "vorbesc in numele altora" daca ma pot exprima astfel.
CT-ul face ce vrea la final cu teroristul indiferent de situatie, acelasi lucru se aplica si in cazul teroristului. (in ambele cazuri exista numeroase exemple precum faptul ca nu e obligat sa faca ruleta, nu e obligat sa faca no-scope, poate da old fara mila) Nu exista o regula specifica care ar trebui respectata la final de runda. Este deathrun, asta este si scopul modului de joc, tero da capcane ca sa omoare ct-ul, ct-ul termina harta si omoara tero. In al 2-lea rand nu se poate da free.

propun sa se faca o comanda !pin in care poti sa-ti alegi un pin sau un service medal din cele care exista si sa se vada acel pin cand esti spectate pe cnv care si l-a selectat sau cand apesi tab sa ii apara pinul

Salut,propun sa se faca ceva cu timpul de la TS dupa ce termini mapa , altii abuzeaza si stau 3 min si ceva ca sa omoare BOT-ul si e enervant tot sa astepti asa dupa unu de asta care face in ambitie,daca se poate rezolva cumva,sau macar daca vede un HELPER ca se sta prea mult sa poata sa-i dea slay !

Return to “Discussions”