DE CE NU MAI AM HELPER?

Moderators: Xempa, IronCross

Locked
SKILLTESTER STABBONE

DE CE NU MAI AM HELPER?

Post by SKILLTESTER STABBONE » Mon Oct 29, 2018 4:02 pm

Stiu ca ti-am lasat un mesaj pe steam dupa care m-am trezit fara helper si mi-ai dat remove si de pe steam. Nu stiu de ce te-ai suparat atat de tare Ilusion, eu ti-am spus doar adevarul in acel mesaj dar daca tu consideri ca pentru asta merit remove pai iti respect decizia. Era frumos daca erai baietas si-mi spuneai treaba asta.

Ilusion
Site Admin

Post by Ilusion » Mon Oct 29, 2018 8:33 pm

prea multa imaturitate, suntem pe un server de csgo, nu la tribunal incat sa fim nemultumiti de orice chestie.
ai facut o cerere de upgrade fara sa intrii pe server de la primirea helperului pana la cerere (in cea mai mare parte a timpului) si tot tu esti cel nemultumit. e strigator la cer pentru ceilalti admini care au pierdut zile bune ca helper fara comanda de ban.

greg

Post by greg » Tue Oct 30, 2018 12:44 pm

eu te am vazut o data sau 2 ori maxim pe sv asa ca nu am ce zice...

SKILLTESTER STABBONE

Post by SKILLTESTER STABBONE » Tue Oct 30, 2018 5:59 pm

Ilusion wrote:
Mon Oct 29, 2018 8:33 pm
prea multa imaturitate, suntem pe un server de csgo, nu la tribunal incat sa fim nemultumiti de orice chestie.
ai facut o cerere de upgrade fara sa intrii pe server de la primirea helperului pana la cerere (in cea mai mare parte a timpului) si tot tu esti cel nemultumit. e strigator la cer pentru ceilalti admini care au pierdut zile bune ca helper fara comanda de ban.
De imaturitate ai dat dovada tu pentru ca puteai sa-mi spui treaba asta cand ti-am scris, dar in schimb tu ai preferat sa-mi scoti accesul dupa care sa ma stergi de pe steam. Gandeste-te putin la treaba asta si spune-mi cine este imatur? Eu mereu stau pe server, mai ales noaptea. Noaptea nu este nici un admin pe server, tu verifici macar logo-urile Ilusion? Uita-te luna trecuta daca mai ai logo-urile cu orele and shit si-o sa vezi ca n-ai dreptate. Pe fiecare seara intram, asta pana cand am plecat in concediu, n-am fost in tara, am lipsit doua saptamani, ti-am spus si tie am facut si topic pe forum: viewtopic.php?f=38&t=696 . Eu cred ca tu iei deciziile doar asa ca sa te aflii in treaba sau apleci prea mult urechea la unii care habar n-au nici de viata lor si-ti raporteaza tie total aiurea, scuze ca ti-o spun asa direct dar chiar asa este. Nici macar n-ai raspuns la topicul cu inactivitatea mea. Pana sa plec in concediu aveam doua saptamani de helper, eram zilnic pe server, iti pot confirma ceilalti admini, intereseaza-te.
Iar greg, sincer zilele astea nu te-am vazut deloc pe server asa ca nu cred ca ai dreptul sa-ti dai cu parerea.

IronCross

Post by IronCross » Tue Oct 30, 2018 7:26 pm

Prietene, te certi pentru un amarat de acces pe cs go. Sigur ai 22 de ani ? Daca tot te zbati asa de mult pentru jocul asta sfatul meu e sa o lasi mai moale daca vrei sa ramai printre noi :)
alias Iron Cross

SKILLTESTER STABBONE

Post by SKILLTESTER STABBONE » Tue Oct 30, 2018 7:53 pm

kenZ0r wrote:
Tue Oct 30, 2018 7:26 pm
Prietene, te certi pentru un amarat de acces pe cs go. Sigur ai 22 de ani ? Daca tot te zbati asa de mult pentru jocul asta sfatul meu e sa o lasi mai moale daca vrei sa ramai printre noi :)
Se vede ca sunteti copii. Whatever, faceti ce vreti.

Killerrr

Post by Killerrr » Tue Oct 30, 2018 8:01 pm

kenZ0r wrote:
Tue Oct 30, 2018 7:26 pm
Se plange ca omu vrea totul. Specimene ca astea intalnesti prea mult si mai degraba nu te bagi in seama cu ei. Mai amuzant e sa te dai cu capu de ciment decat sa tii o conversatie cu ei

SKILLTESTER STABBONE

Post by SKILLTESTER STABBONE » Wed Oct 31, 2018 10:50 am

Da-i topic close Ilusion, deja toti copii degenereaza de la toata tema postului si nu mai are rost.

Killerrr

Post by Killerrr » Wed Oct 31, 2018 2:37 pm

SKILLTESTER STABBONE wrote:
Wed Oct 31, 2018 10:50 am
Da-i topic close Ilusion, deja toti copii degenereaza de la toata tema postului si nu mai are rost.
:cry: A invatat baiatu cuvinte de pe net si acuma se da mare ca le stie.

SKILLTESTER STABBONE

Post by SKILLTESTER STABBONE » Wed Oct 31, 2018 2:43 pm

Killerrr wrote:
Wed Oct 31, 2018 2:37 pm
:cry: A invatat baiatu cuvinte de pe net si acuma se da mare ca le stie.
Macar eu stiu sa scriu corect gramatical cuvintele alea noi pe care le-am luat de pe net dar tu esti underlevel cu mult sub nivelul marii, in primul rand nu inteleg de ce te-ai bagat in discutie in acest topic, incercati toti sa iesiti in evidenta doar prin cacaturi sa mor, crezi ca-ti pune Ilusion o bulina alba daca razi de mine pe forum? Nu mai cauta sa pupi in cur la modul asta ca e urat.

Locked