Re: Cerere helper [Zero Two]

CONTRA! Activitatea pe luna este scazuta comparativ cu orele pe care le ai in total. Mareste activitatea. Comportamentul tau nu-mi inspira incredere.

Da stiu luna asta nu prea m am jucat deoarece am fost plecat dar is foarte activ, intru aproape in fiecare zi pe server si stau foarte mult pe el.

PRO. Are destule ore, se comporta bine pe server (nu mai e ca inainte) si l am vazut destul de des pe server. A ajutat si playerii, deci pot spune ca merita o sansa.

Forsaken wrote:
Fri Oct 23, 2020 9:17 pm
CONTRA! Activitatea pe luna este scazuta comparativ cu orele pe care le ai in total. Mareste activitatea. Comportamentul tau nu-mi inspira incredere.
nu toti isi petrec mult timp la calculator, mai sunt si alte activitati de facut.
ai 38 ore in ultima luna, mi se pare enorm de mult, PRO.
undeva la 25-30 ore past month este mai mult decat ok.

danymeister wrote:
Sat Oct 24, 2020 3:02 pm
Forsaken wrote:
Fri Oct 23, 2020 9:17 pm
nu toti isi petrec mult timp la calculator, mai sunt si alte activitati de facut.
ai 38 ore in ultima luna, mi se pare enorm de mult, PRO.
undeva la 25-30 ore past month este mai mult decat ok.
Daca nu ai observat pana acum, exista o cerinta minima de ore si anume 50. Avand in vedere ca nu este specificat "total" sau "lunar" automat se deduce ca acest minim trebuie indeplinit in ambele cazuri. Daca aceasta cerinta nu exista, nu mai aveam nimic de comentat. Si eu am alte chestii de facut, dar fac un efort sa-mi mentin acele 50 de ore pe luna.