reclamatie Jägermeister+oneshot

Locked
PacPac♛NΦЅCΦP3♛

reclamatie Jägermeister+oneshot

Post by PacPac♛NΦЅCΦP3♛ » Thu Jul 12, 2018 7:12 pm

Numele playerului pe care il reclam:deci acesti doi playeri ma insulta pe server fara motiv si se iau in gura cu mine.. eu am zis de mai multe ori ca jager sa primeasca ban.. dar nimeni nu ma asculta deloc
Motivul reclamatiei: https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... 7C6BA724E/
aici se vede clar cu cei doi playeri ma insulta pe chat.. si am fost insultat si prin voice chat dar oneshot a primit mute si nu am apucat sa inregistrez.
Eu decid daca sar putea ca acesti doi playeri sa fie banatii permanent ca sunt deja plin de nervi cu astia 2 si mor daca mai stau 1 zi cu astia pe sv.

kenZ0r

Post by kenZ0r » Thu Jul 12, 2018 7:47 pm

De asta nu esti pregatit de upgrade, nu poti sa gestionezi o situatie in care 2 playeri sunt mai agitati si te iau peste picior. Ai mute si kick, da le comenzile astea 2 pana se satura sau eventual roaga un admin sa le dea ban o perioada mai indelungata. Nu e cazul de ban perm, ci de fiecare data cand sunt banati sa creasca durata.
alias Iron Cross

PacPac♛NΦЅCΦP3♛

Post by PacPac♛NΦЅCΦP3♛ » Thu Jul 12, 2018 8:41 pm

cum zici tu
.. oricum m-am gandit bine si eu ma retrag din staff

greg

Post by greg » Fri Jul 13, 2018 2:26 am

kenZ0r wrote:
Thu Jul 12, 2018 7:47 pm
De asta nu esti pregatit de upgrade, nu poti sa gestionezi o situatie in care 2 playeri sunt mai agitati si te iau peste picior. Ai mute si kick, da le comenzile astea 2 pana se satura sau eventual roaga un admin sa le dea ban o perioada mai indelungata. Nu e cazul de ban perm, ci de fiecare data cand sunt banati sa creasca durata.
de acord :sad:

Ilusion
Site Admin

Post by Ilusion » Fri Jul 13, 2018 4:49 pm

tc

Locked