Cerere admin

Moderators: Xempa, IronCross

Locked
Rafi

Re: Cerere admin

Post by Rafi » Fri Oct 12, 2018 3:19 pm

1.Esti foarte penibil mai uită-te odata ce a scris ala.
2.Am folosit slam si era negrul ala cu "Să-mi bag p××A in mo-ta" 3. Tipul nu a luat-o personal, dar ai luat-o tu. 4.Nu am abuzat de slam, erau 3 admin online care nu au spus nimic in legatura cu "slam" si cu folosirea lui. 5.Si daca ma înjură in continuare nu il băgăm in seama cum fac si cu restul playerilor. 6. Erau mai mulți care foloseau slam pentru amuzament ai intrat tu le-ai dat mute/gag . Ai Helper sau Admin de 2-3 zile si te crezi superior "Nu te mai crede important"(mi-ai spus), pentru o banală glumă ai exagerat. Până și Godzila nu a spus nimic in legatura cu asta(nu ma suporta Godzila). Si apoi ziceti sa nu ma mai plâng pe forum ca imi iau gag/ban.

SKILLTESTER STABBONE

Post by SKILLTESTER STABBONE » Fri Oct 12, 2018 4:57 pm

Rafi wrote:
Fri Oct 12, 2018 3:19 pm
2.Am folosit slam si era negrul ala cu "Să-mi bag p××A in mo-ta" 3. Tipul nu a luat-o personal, dar ai luat-o tu. 4.Nu am abuzat de slam, erau 3 admin online care nu au spus nimic in legatura cu "slam" si cu folosirea lui. 5.Si daca ma înjură in continuare nu il băgăm in seama cum fac si cu restul playerilor. 6. Erau mai mulți care foloseau slam pentru amuzament ai intrat tu le-ai dat mute/gag . Ai Helper sau Admin de 2-3 zile si te crezi superior "Nu te mai crede important"(mi-ai spus), pentru o banală glumă ai exagerat. Până și Godzila nu a spus nimic in legatura cu asta(nu ma suporta Godzila). Si apoi ziceti sa nu ma mai plâng pe forum ca imi iau gag/ban.
Din ce filme ai scos toate treburile astea? N-am dat gag nimanui, nici macar tie, eu doar ti-am atras atentia, restul adminilor imi spuneau pe admin chat ca nu meriti grad si ca ti-au dat contra. Nu vreau sa dezbatem nimic aici. Eu doar mi-am spus opinia catre cererea ta iar din moment ce ti-am dat contra a trebuit sa detaliez motivele pe care le am. N-o lua personal.

Rafi

Post by Rafi » Fri Oct 12, 2018 5:33 pm

Imi pare rau ca nu am facut print screen la steam_id. M.am uitat personal cine mi-a dat mute (gagul se da pentru chat in caz ca nu știai) la fel si eu imi spun opinia nu cred ca e personal nici ce ți-am zis eu nici tu. Cand ai avut dreptate ți-am ținut partea și sti tu la ce ma refer. Si motivul fata de mine este unul pueril. uai? G0ya Bizon nu săreau pe mine cand ii tachinam(cu slam vocal sau pe chat) de fata cu playeri si ei la randul lor pe mn, nu se supărau. Dar dacă tu crezi ca pentru folosirea unui program utilizat in gluma fata de un player nu merit GRAD iti respect opinia si nu incerca sa te dai drept "victima" daca nu ai observat playerul a scris ratatule nimeni nu ia spus nimic pe el nu l-ai observat. Si te rog încetează devine prostesc și observ ca verifici cererea asta din ce in ce mai des. Te pup :*!

SKILLTESTER STABBONE

Post by SKILLTESTER STABBONE » Fri Oct 12, 2018 7:47 pm

Rafi wrote:
Fri Oct 12, 2018 5:33 pm
Imi pare rau ca nu am facut print screen la steam_id. M.am uitat personal cine mi-a dat mute (gagul se da pentru chat in caz ca nu știai) la fel si eu imi spun opinia nu cred ca e personal nici ce ți-am zis eu nici tu. Cand ai avut dreptate ți-am ținut partea și sti tu la ce ma refer. Si motivul fata de mine este unul pueril. uai? G0ya Bizon nu săreau pe mine cand ii tachinam(cu slam vocal sau pe chat) de fata cu playeri si ei la randul lor pe mn, nu se supărau. Dar dacă tu crezi ca pentru folosirea unui program utilizat in gluma fata de un player nu merit GRAD iti respect opinia si nu incerca sa te dai drept "victima" daca nu ai observat playerul a scris ratatule nimeni nu ia spus nimic pe el nu l-ai observat. Si te rog încetează devine prostesc și observ ca verifici cererea asta din ce in ce mai des. Te pup :*!
«utilizat in gluma fata de un player» omul era destul de frustrat pentru ca faceai camp deci nu cred ca el a luat-o ca pe-o gluma mai ales dupa ce ti-ai bagat p*la indirect in masa...pe mine m-a deranjat in mod special slam-ul cu injuratura, daca era unul normal probabil ca nu-ti spuneam nimic.

«nu incerca sa te dai drept "victima"» de ce m-as da victima cand eu doar mi-am spus opinia? dude take it izi.

«playerul a scris ratatule nimeni nu ia spus nimic pe el nu l-ai observat» nu el a facut cerere de admin, tu ai facut, tu trebuie sa ai un comportament exemplar fata de ceilalti.

Daca mai ai ceva de adaugat spune-mi in privat, nu are rost sa postam aici inutil.

Killerrr

Post by Killerrr » Sat Oct 13, 2018 6:55 am

Rafi wrote:
Fri Oct 12, 2018 3:19 pm
Ia poftim ce a pus ilusion foarte frumos pe forum. viewtopic.php?f=36&t=695
Folosirea slam-ului e de dinainte sa se re-deschida serverul. Si de unde stii tu ca erau 3 admini online. N-am mai fost pe server de ceva vreme, nu stiu ce modificari a facut ilu, dar spune numele acelor admini deoarece niste pedepse ar fii convenabile pentru ei.
In privinta cererii, nu stiu cum esti cu activitatea, dar daca pana si tu recunosti ca folosesti slam, nu avem nevoie de admini care deranjeaza playerii de pe server. Daca vor muzica, au youtube, spotify, etc.

Noire

Post by Noire » Sat Oct 13, 2018 10:42 am

CONTRA , motivele mai sus
                                    Image

Ilusion  
Site Admin

Post by Ilusion » Mon Oct 15, 2018 5:33 am

Respins

Locked