RECUPERARE ACCES SKILLTESTER STABBONE

Locked
SKILLTESTER STABBONE

RECUPERARE ACCES SKILLTESTER STABBONE

Post by SKILLTESTER STABBONE » Sun Nov 04, 2018 10:25 pm

Stiu c-au fost niste discutii dar au fost total gresit interpretate, eu am fost in concediu iar dupa doua saptamani de inactivitate am facut cerere de upgrade poate ca trebuia sa mai astept putin, dar nu mai conteaza acum.
Ilusion ai spus ca nu sunt activ, iti las aici un screen cu orele pe care le-am facut in 3 zile dupa resetarea orelor si cu pozitia rank-ului meu: https://i.imgur.com/pLuR9UF.jpg (nu stiu de ce-mi arata ca luna trecuta am avut tot 15.8 ore, este total gresit. Am avut aproape 40 de ore luna trecuta tinand cont c-am avut concediu doua saptamani si n-am putut sa intru).
Daca se poate sa-mi reprimesc accesul as fi incantat.

Steamid: STEAM_1:1:20914169

Astept parerile sincere de pro sau contra ale colegilor mei.
Last edited by SKILLTESTER STABBONE on Mon Nov 05, 2018 10:21 pm, edited 1 time in total.

StefaNNN

Post by StefaNNN » Sun Nov 04, 2018 11:44 pm

Pro ! L-am vazut pe server, e linistit si de treaba ;)

Killerrr

Post by Killerrr » Mon Nov 05, 2018 6:33 am

SKILLTESTER STABBONE wrote:
Sun Nov 04, 2018 10:25 pm
Stiu c-au fost niste discutii dar au fost total gresit interpretate, eu am fost in concediu iar dupa doua saptamani de inactivitate am facut cerere de upgrade poate ca trebuia sa mai astept putin, dar nu mai conteaza acum.
Ilusion ai spus ca nu sunt activ, iti las aici un screen cu orele pe care le-am facut in 3 zile dupa resetarea orelor si cu pozitia rank-ului meu: https://i.imgur.com/wGzuSvf.png (nu stiu de ce-mi arata ca luna trecuta am avut tot 15.8 ore, este total gresit. Am avut aproape 40 de ore luna trecuta tinand cont c-am avut concediu doua saptamani si n-am putut sa intru).
Daca se poate sa-mi reprimesc accesul as fi incantat.

Steamid: STEAM_1:1:20914169

Astept parerile sincere de pro sau contra ale colegilor mei.
StefaNNN wrote:
Sun Nov 04, 2018 11:44 pm
Pro ! L-am vazut pe server, e linistit si de treaba ;)
Liniștit? :laughing: :laughing: Asta as spune și eu de scandalul pe care tocmai l-ai făcut și felul cum se comporta cu alti admini.
Cat despre tine, nu înțeleg ce mai cauți aici. Parca eram niste copii pentru tine. Gata ți-ai dat demisia numai ca sa te răzbuni pe noi? Nu mersi, am dat de destule specimene ca tine, deșii nu vei fii ultimul. Spui că intrii noaptea că sa ce? Sa faci caterinca cat timp doarme ilu, sau sa te joci de-a night guard de unul singur.
Sa mă suni când ajungi ceva cu mentalitatea asta a ta. In orice caz, contra

Noire

Post by Noire » Mon Nov 05, 2018 7:30 am

PRO, dar nu trebuia sa te iei in gura cu Ilusion, totusi e comunitatea lui si daca vrea iti da gradul , daca nu , nu ti-l va da niciodata. La Ilusion trebuie sa ii ceri PRO , nu noua , deoarece nu noi ti-am dat remove si nu pe noi ne-ai enervat.
                               Image

kenZ0r

Post by kenZ0r » Mon Nov 05, 2018 9:27 am

Nu, motivele is la killer
alias Iron Cross

StefaNNN

Post by StefaNNN » Mon Nov 05, 2018 12:13 pm

Killerrr wrote:
Mon Nov 05, 2018 6:33 am
Liniștit? :laughing: :laughing: Asta as spune și eu de scandalul pe care tocmai l-ai făcut și felul cum se comporta cu alti admini.
Cat despre tine, nu înțeleg ce mai cauți aici. Parca eram niste copii pentru tine. Gata ți-ai dat demisia numai ca sa te răzbuni pe noi? Nu mersi, am dat de destule specimene ca tine, deșii nu vei fii ultimul. Spui că intrii noaptea că sa ce? Sa faci caterinca cat timp doarme ilu, sau sa te joci de-a night guard de unul singur.
Sa mă suni când ajungi ceva cu mentalitatea asta a ta. In orice caz, contra
Eu mi-am spus parerea despre activitatea lui recenta, nu stiu ce a fost inainte sau cum s-a comportat. Voi stiti mai bine ! ;)

Ilusion
Site Admin

Post by Ilusion » Fri Nov 09, 2018 9:52 am

nu

Locked