Reclamatie Samy

Nick: iFeel
Adminul pe care il reclam: Samy
Motiv: Kick jucătorului Ionut1132 pentru motivul că l-a omorât într-o rundă în care a dat free.

Dacă este necessary pot atașa screenshot.

iFeel

Re: Reclamatie Samy

1. întotdeauna când m-am jucat pe un server de DR, a avut acesta regulă, aș putea spune. Deși nu este implementanta în regulament, pentru că nu există plugin de duel, este totuși un lucru după care ne luăm cu toții. Poate kick-ul a fost prea mult și trebuia să mă rezum la un slay.
2. Dacă jucătorul căruia i s-a oferit kick-ul nu a avut ceva de comentat în această privința, cine ești tu să vorbești în numele lui?

Dacă abuzam, îi dădeam ban, sau kick într-un flux continuu. Pedeapsa dobândită de dânsul, este una infimă.

Aplic legea tăcerii și aștept răspunsul lui Ilusion. :)

Este sau nu abuz ce ai făcut?
Aveai motiv să-i dai kick? ( Nu cred ), însă nu cred că are rost să dezbatem numai noi doi pe tema asta, eu am adus la cunoștină, mai departe it's up to the staff.

iFeel

Samy wrote:
Fri Sep 11, 2020 7:55 pm
1. întotdeauna când m-am jucat pe un server de DR, a avut acesta regulă, aș putea spune. Deși nu este implementanta în regulament, pentru că nu există plugin de duel, este totuși un lucru după care ne luăm cu toții. Poate kick-ul a fost prea mult și trebuia să mă rezum la un slay.
2. Dacă jucătorul căruia i s-a oferit kick-ul nu a avut ceva de comentat în această privința, cine ești tu să vorbești în numele lui?
daca nu exista in regulament, nu se aplica
sa nu mai aud de comenzi date cu acest motiv.