reclamatie admin

Nick: laur
The admin I'm complaining of: howl
Reason: mi a dat ban permanent pe motiv pa :) cred ca stiu motivul totusi, ca am injurat dar se da ban temporar, nu ban permanent
Last edited by dupdam on Fri Sep 24, 2021 11:36 am, edited 1 time in total.

Re: reclamatie admin

Ai aici cine te-a banat si il poti vedea si tu accesand tab-ul ban list. Nu am nicio legatura cu ban ul doar am vrut sa fiu de ajutor, bafta.
Attachments
Screenshot 2021-09-24 093053.png
Screenshot 2021-09-24 093053.png (14.87 KiB) Viewed 402 times

Nu esti la primul ban pentru limbaj si comportament toxic, ultimul a fost de o zi de la Lucian si nu te-ai calmat.
Ai injurat si jucatorii ieri cateva mape la rand, de aceea ai primit, nu neaparat ca ai zis "su. p howl" si ai iesit.
Contra unban. Dar daca vrea Ilusion , sa iti de-a unban si sa il reduca la 7 zile , e decizia lui. Eu ti-am dat permanent deoarece ai mai primit ban recent si la fel ai facut.

Noire wrote:
Fri Sep 24, 2021 6:32 pm
Nu esti la primul ban pentru limbaj si comportament toxic, ultimul a fost de o zi de la Lucian si nu te-ai calmat.
Ai injurat si jucatorii ieri cateva mape la rand, de aceea ai primit, nu neaparat ca ai zis "su. p howl" si ai iesit.
Contra unban. Dar daca vrea Ilusion , sa iti de-a unban si sa il reduca la 7 zile , e decizia lui. Eu ti-am dat permanent deoarece ai mai primit ban recent si la fel ai facut.
+1 Inca comportamentul acesta toxic este de cand aveai gradul dar vad ca de cand nu il mai ai s-a accentuat