Cerere Admin

Nickname: Jude Sharp
Varsta: 14
SteamID:STEAM_0:1:481195219
Ore (screenshot !active):https://imgur.com/a/akonydV
Scuzati comportamentul in ultimul timp, am fost destul de dur cu cei care au coduri dar am inteles ca trebuie sa gandesc mai bine situatia inainte sa actionez si sa fiu mai calm in fiecare situatie, imi doresc sa reiau postul meu vechi pe server deoarece imi place foarte mult server-ul si vreau sa fiu cat mai activ. Multumesc de vizionare si imi pare rau de neintelegerile provocate

Re: Cerere Admin

Știu dar acum sunt mult mai prietenos și încerc sa ii ajut pe cei noi... Nu cred ca am avut un comportament greșit ca să ma pot exprima asa decât când am avut neînțelegere cu așa-zisul codat... Deci.. Oricum am experienta ca admin, știu sa sancționez sau sa folosesc comenzile, acum sta la decizia adminilor dar doresc sa primesc încă o șansă pentru a dovedii ca ma implic și ca mi am revizuit comportamentul

PRO. Chiar daca ai avut un comportament care a lasat de dorit, in ultimul timp ai fost foarte activ si te ai implicat in ajutorul celor noi. Eu consider ca meriti inca o sansa:))

Pro.Cand m-am jucat cu el nu injura, nu suferea. Eu personal nu am vazut nici un comportament urat.