Re: Cerere Up

In primul rand, din partea mea ai un contra.Nu o lua personal insa pentru mine activitatea nu este egala cu experienta si nu cred da esti pregatit. In al doilea rand nu inteleg dc sariti pe hunter deoarece fiecare isi spune parerea personala si trebuie sa fim putin civilizati. In fine nu stiu cat de multa o sa conteze aceste contrauri pt ca voi aveti grupuletul vostru si va sustineti reciproc si admir asta. Va pup.
Last edited by John bAlls on Sat Jun 12, 2021 1:19 pm, edited 1 time in total.

John bAlls wrote:
Fri Jun 11, 2021 4:57 pm
In primul rand, din partea ai un contra.Nu o lua personal insa pentru mine activitatea nu este egala cu experienta si nu cred da esti pregatit. In al doilea rand nu inteleg dc sariti pe hunter deoarece fiecare isi spune parerea personala si trebuie sa fim putin civilizati. In fine nu stiu cat de multa o sa conteze aceste contrauri pt ca voi aveti grupuletul vostru si va sustineti reciproc si admir asta. Va pup.
Nu frate stiu ce vrei sa zici da albanesee are dreptate cat timp nu ai fost pe sv sa vezi cum se comporta nu ar trebui sa dai nici CONTRA nici PRO si nu avem niciun grup de prieteni ba mai mult nici nu prea ma inteleg bine cu marius da asta nu e motiv sa ii dau contra cat timp vad ca se descurca

Uzi.Mihnea wrote:
Fri Jun 11, 2021 5:51 pm
John bAlls wrote:
In primul rand, din partea ai un contra.Nu o lua personal insa pentru mine activitatea nu este egala cu experienta si nu cred da esti pregatit. In al doilea rand nu inteleg dc sariti pe hunter deoarece fiecare isi spune parerea personala si trebuie sa fim putin civilizati. In fine nu stiu cat de multa o sa conteze aceste contrauri pt ca voi aveti grupuletul vostru si va sustineti reciproc si admir asta. Va pup.
Nu frate stiu ce vrei sa zici da albanesee are dreptate cat timp nu ai fost pe sv sa vezi cum se comporta nu ar trebui sa dai nici CONTRA nici PRO si nu avem niciun grup de prieteni ba mai mult nici nu prea ma inteleg bine cu marius da asta nu e motiv sa ii dau contra cat timp vad ca se descurca
Gata lasa asteptam sa se inchida cererea si gata daca nu iau fac iara peste doua saptamani sa mai prind experienta are dreptate john in felul lui si nu nu suntem in grupulet chiar nu ma inteleg cine stie ce cu uzi PWP

John bAlls wrote:
Facts

Contra! In primul rând știu ca nu am mai intrat pe sv Ca sa pot vedea cum te descurci dar cum a zis și Hunter îți trebuie experiența!

Cand m-ai intrebat pe server daca sa faci cerere up ti-am zis sa mai astepti ca vei lua contra, daca regulamentul spune ca puteti face up in 2 saptamani de cand ati luat helper asta nu inseamna ca gata.. intr-o luna aveti mod. Deocamdata contra, comportamentul tau e ok dar asteapta sa mai prinzi experienta ( incearca sa stai spec pe playeri iar la prima greseala doar ii atentionezi ).

@EDIT:
Puteti sa dati tc ca deja a ajuns chat cererea
Inca ceva, el a luat gradul pe 31 mai, azi suntem pe 12.. deci au trecut 12 zile, nici macar nu a avut rabdare sa se faca 2 saptamani 😂
Locked

Return to “Cerere admin”