Re: Discutii despre server

Lucian wrote:
Fri Jun 11, 2021 6:08 pm
Vreau sa lamurim odata faza cu trollul, ii vad pe mutli care spun a facut troll da-i slay sau ban din cate stiu nu se sanctioneaza (daca nu ma insel daca gresesc sa ma corectati) dar atat timp cat mapa iti permite se considera troll sau nu?
pai explica ce s-a intamplat

Ilusion wrote:
Fri Jun 11, 2021 6:26 pm
Lucian wrote:
Fri Jun 11, 2021 6:08 pm
Vreau sa lamurim odata faza cu trollul, ii vad pe mutli care spun a facut troll da-i slay sau ban din cate stiu nu se sanctioneaza (daca nu ma insel daca gresesc sa ma corectati) dar atat timp cat mapa iti permite se considera troll sau nu?
pai explica ce s-a intamplat
Nu sa intamplat nimic dar sunt unii admini care spun ca dau ban 1 zi pt troll (prin troll ma refer ca unii playeri pe bhopz2 sau mape de genu cu platforme care se rtrag sar pe ele intentionat) sau chestii de genu si nu se stie exact daca se sanctioneaza sau nu deoarece in regulament nu scrie nimic

Salut, în seara asta am întâmpinat o problema super nașpa, aceea fiind :jucătorul își dădea unmute. Ii dădeam gag 2 ore, se punea spec, ct, apoi repeta proces încă odată și avea unmute, ajungând la concluzia ca trebuie sa i dau temp ban, dacă m ar putea lamuri cineva în legătură cu bug ul și ce ar fi de făcut..

Ilusion wrote:
Fri Jun 11, 2021 6:36 pm
daca nu exista regula, nu se aplica comanda. simplu
daca vezi vreun admin care da ban pt asta, faci reclamatie si -1
Deci, nu ar trebui să nu-i facem nimic oamenilor care stau și strică distracția unora? Înțeleg că n-ar trebui ban, dar un slay nu văd de ce nu. De exemplu acum sunt pe harta dr_mevid_v3, nu pot termina harta din cauza unuia că tot stă și îi omoară pe toți furând platformele. E de al dreptul frustrant.

Return to “Discussions”