Re: cerere up

Activitatea e buna dar consider că te grăbești . Revii pe 21 ianuarie .
Ai jucat mult și am văzut că ești pe server des dar prea puțin te-am văzut adminand. Fii puțin mai implicat pe partea de admin și când revii in ianuarie îmi voi schimba răspunsul.

Contra. Momentan nu cred ca esti in stare de mod mai asteapta si revino cu alta cerere si incearca sa nu mai fii toxic nu zic ca esti mereu dar ai niste scăpari.
Nu te descuraja.

Pro.Cred ca te-ai descurca bine ca moderator+esti matur.Dar intra mai des pe sv plz

Drathen20291 wrote:
Wed Dec 01, 2021 7:47 pm
Contra. Momentan nu cred ca esti in stare de mod mai asteapta si revino cu alta cerere si incearca sa nu mai fii toxic nu zic ca esti mereu dar ai niste scăpari.
Nu te descuraja.
+1

V-am zis sa nu mai trageti regulamentul de par :)). Asta denota cat de seriosi sunteti cand vi se spune ceva. Puteai sa faci si peste o saptamana 15 ani, datoria ta este sa astepti pana atunci. Contra, revino atunci !

Drathen20291 wrote:
Wed Dec 01, 2021 7:47 pm
Nu te descuraja.
+1

Ne auzim pe 21 ianuarie.. Incercam sa facem la fel pentru toata lumea sa nu existe conflicte aiurea. Multumesc de intelegere
Locked

Return to “Cerere admin”