Re: Idei server

Fiind deathrun, topul nu isi are locul. Atunci cand cineva face un record, ar fi clar cand teroristul nu punea capcane, si nu asta-i scopul DR-ului..
Daca se pune un top 3, toti or sa traga sa fie la top 3 si nu o sa mai joace nimeni la Tero...

Shaggy wrote:
Wed Apr 21, 2021 12:42 am
Fiind deathrun, topul nu isi are locul. Atunci cand cineva face un record, ar fi clar cand teroristul nu punea capcane, si nu asta-i scopul DR-ului..
Daca se pune un top 3, toti or sa traga sa fie la top 3 si nu o sa mai joace nimeni la Tero...
Există sistem pentru a te pune automat la Tero. Eu cred că este o idee bună, totuși. Jucătorii au o altă țintă în afară de a termina mapa, și aceea este de a intra în TOP, asta îi determină să joace cât mai mult, cred.
Cel puțin, când intru pe server, văd de multe ori jucătorii plictisiți și parcă nici nu se străduiesc să termine mapa.

Pe de alta parte, ce are serverul de dau strafe brusc in stanga sau dreapta si mi se duce toata viteza? 102.4 tick ar trebui sa fie ok ca sunt obisnuit pe 102.4, dar mi se pierde toata viteza.

edit: la inceput am crezut ca e de la mine, dar dupa am vazut si la altii la fel. daca faci strafeurile pe o platforma mica de exemplu iti rupe toata viteza

Shaggy wrote:
Wed Apr 21, 2021 12:42 am
Eu zic ca un top ar motiva playerii "mai buni" sa joace pe server.

Shaggy wrote:
Wed Apr 21, 2021 8:59 pm
Pe de alta parte, ce are serverul de dau strafe brusc in stanga sau dreapta si mi se duce toata viteza? 102.4 tick ar trebui sa fie ok ca sunt obisnuit pe 102.4, dar mi se pierde toata viteza.

edit: la inceput am crezut ca e de la mine, dar dupa am vazut si la altii la fel. daca faci strafeurile pe o platforma mica de exemplu iti rupe toata viteza
Chestia asta e de când a schimbat host-ul, cred. Cel puţin de atunci îmi face şi mie la fel. Prima dată am crezut că este ceva de la mine.

Return to “Announcements”